ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ  Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2016 - 2017

--------------------------------------------------------------------------------------------------------- _________________________________________________________________________________

 

Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής (20/05/2017 αντί 22/04/2017)

Ελπίδες Μεσοποταμίας Ομόνοια Βογατσικού 1-1 (19/05/2017)
Γράμμος Μαυροχωρίου Κρόνος 3-1
Καστοριά Α.Ε. Γραμμοχωρίων 11-0
Α.Ο.Κάστωρ Δόξα Κορησού 4-2
Ηρακλής Πολυκάρπης Α.Σ.Νταηλάκης 4-0
Παναργειακός Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-2
Δόξα Αμπελοκήπων Αστραπή Μεσοποταμίας 0-3

 

=============================================================================

 ==============================================================================

 

Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής (20/05/2017 αντί 22/04/2017)

Ελπίδες Μεσοποταμίας Ομόνοια Βογατσικού 1-1 (19/05/2017)
Γράμμος Μαυροχωρίου Κρόνος 3-1
Καστοριά Α.Ε. Γραμμοχωρίων 11-0
Α.Ο.Κάστωρ Δόξα Κορησού 4-2
Ηρακλής Πολυκάρπης Α.Σ.Νταηλάκης 4-0
Παναργειακός Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-2
Δόξα Αμπελοκήπων Αστραπή Μεσοποταμίας 0-3

 

Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής (13/05/2017 αντί 08/04/2017)

Ομόνοια Βογατσικού Γράμμος Μαυροχωρίου 1-2
Ελπίδες Μεσοποταμίας Καστοριά 0-10
Κρόνος Α.Ο.Κάστωρ 3-5
Α.Ε. Γραμμοχωρίων Ηρακλής Πολυκάρπης 3-6
Δόξα Κορησού Παναργειακός 0-2
Α.Σ.Νταηλάκης Αστραπή Μεσοποταμίας 3-1
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Δόξα Αμπελοκήπων 8-1

 

Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής (06/05/2017 αντί 01/04/2017)

Καστοριά Ομόνοια Βογατσικού 6-0
Α.Ο.Κάστωρ Γράμμος Μαυροχωρίου 3-2
Ηρακλής Πολυκάρπης Ελπίδες Μεσοποταμίας 5-4
Παναργειακός Κρόνος 2-1
Αστραπή Μεσοποταμίας Α.Ε. Γραμμοχωρίων 10-0
Δόξα Αμπελοκήπων Δόξα Κορησού 0-2
Α.Σ.Νταηλάκης Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-2

 

Τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής (29/04/2017 αντί 25/03/2017)

Ομόνοια Βογατσικού Α.Ο.Κάστωρ 3-3 (17/05/2017)
Καστοριά Ηρακλής Πολυκάρπης 4-1
Γράμμος Μαυροχωρίου Παναργειακός 4-2
Ελπίδες Μεσοποταμίας Αστραπή Μεσοποταμίας 1-6
Κρόνος Δόξα Αμπελοκήπων 3-2
Α.Ε. Γραμμοχωρίων Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-8
Δόξα Κορησού Α.Σ.Νταηλάκης 0-2

 

Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής (22/04/2017 αντί 18/03/2017)

Ηρακλής Πολυκάρπης Ομόνοια Βογατσικού 2-1
Παναργειακός Α.Ο.Κάστωρ 1-3
Αστραπή Μεσοποταμίας Καστοριά  1-3
Δόξα Αμπελοκήπων Γράμμος Μαυροχωρίου 1-2
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Ελπίδες Μεσοποταμίας 5-1
Α.Σ.Νταηλάκης Κρόνος 3-0
Α.Ε. Γραμμοχωρίων Δόξα Κορησού 1-0

 

Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής (08/04/2017 αντί 11/03/2017)

Ομόνοια Βογατσικού Παναργειακός 2-2
Ηρακλής Πολυκάρπης Αστραπή Μεσοποταμίας 0-1
Α.Ο.Κάστωρ Δόξα Αμπελοκήπων 2-2
Καστοριά Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0
Γράμμος Μαυροχωρίου Α.Σ.Νταηλάκης 0-2
Ελπίδες Μεσοποταμίας Δόξα Κορησού 0-5
Κρόνος Α.Ε. Γραμμοχωρίων 5-1

 

Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής (01/04/2017 αντί 04/03/2017)

Αστραπή Μεσοποταμίας Ομόνοια Βογατσικού 6-0
Δόξα Αμπελοκήπων Παναργειακός 1-0 (12/04/2017)
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Ηρακλής Πολυκάρπης 1-0
Α. Σ. Νταηλάκης Α.Ο.Κάστωρ 1-1
Δόξα Κορησού Καστοριά 0-4
Α.Ε. Γραμμοχωρίων Γράμμος Μαυροχωρίου 0-4
Κρόνος Ελπίδες Μεσοποταμίας 2-1

 

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής (25/03/2017 αντί 27/02/2017)

Ομόνοια Βογατσικού Δόξα Αμπελοκήπων 0-0
Αστραπή Μεσοποταμίας Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-2
Παναργειακός  Α. Σ. Νταηλάκης 2-0
Ηρακλής Πολυκάρπης Δόξα Κορησού 1-0
Α.Ο.Κάστωρ Α.Ε. Γραμμοχωρίων 5-0
Καστοριά Κρόνος 5-0
Γράμμος Μαυροχωρίου Ελπίδες Μεσοποταμίας 5-0

 

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής (18/03/2017 αντί 20/02/2017)

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Ομόνοια Βογατσικού 7-0
Α. Σ. Νταηλάκης Δόξα Αμπελοκήπων 0-2
Δόξα Κορησού Αστραπή Μεσοποταμίας 0-5
Α.Ε. Γραμμοχωρίων Παναργειακός 2-3
Κρόνος Ηρακλής Πολυκάρπης 2-1
Ελπίδες Μεσοποταμίας Α.Ο.Κάστωρ 0-3
Γράμμος Μαυροχωρίου Καστοριά 0-2

 

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής (11/03/2017 αντί 13/02/2017) 

Ομόνοια Βογατσικού Α.Σ. Νταηλάκης 1-1
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Δόξα Κορησού 7-0
Δόξα Αμπελοκήπων Α.Ε. Γραμμοχωρίων 0-0
Αστραπή Μεσοποταμίας Κρόνος 4-0
Παναργειακός Ελπίδες Μεσοποταμίας 5-1
Ηρακλής Πολυκάρπης Γράμμος Μαυροχωρίου 1-1
Α.Ο.Κάστωρ Καστοριά 0-1

 

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής (04/03/2017 αντί 06/02/2017)  

Δόξα Κορησού Ομόνοια Βογατσικού 0-1
Α.Ε.Γραμμοχωρίων Α.Σ. Νταηλάκης 2-2
Κρόνος Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-2
Ελπίδες Μεσοποταμίας Δόξα Αμπελοκήπων 1-3
Γράμμος Μαυροχωρίου Αστραπή Μεσοποταμίας 0-1
Καστοριά Παναργειακός 8-0
Α.Ο.Κάστωρ Ηρακλής Πολυκάρπης 0-1

 

Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής (25/02/2017 αντί 30/01/2017)

Ομόνοια Βογατσικού Α.Ε.Γραμμοχωρίων  0-1
Δόξα Κορησού Κρόνος 1-1
Α.Σ. Νταηλάκης Ελπίδες Μεσοποταμίας 4-2
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Γράμμος Μαυροχωρίου 4-1 (22/03/2017)
Δόξα Αμπελοκήπων Καστοριά 0-2
Αστραπή Μεσοποταμίας Α.Ο.Κάστωρ 0-1
Παναργειακός Ηρακλής Πολυκάρπης 1-2

 

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής (18/02/2017 αντί 23/01/2017)

Κρόνος Ομόνοια Βογατσικού 0-0
Ελπίδες Μεσοποταμίας Α.Ε.Γραμμοχωρίων 1-2
Γράμμος Μαυροχωρίου Δόξα Κορησού 1-0
Καστοριά Α.Σ. Νταηλάκης 4-1
Α.Ο.Κάστωρ Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-3
Ηρακλής Πολυκάρπης Δόξα Αμπελοκήπων 2-1
Παναργειακός Αστραπή Μεσοποταμίας 1-1

 

Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής (11/02/2017 αντί 14/01/2017)

Ομόνοια Βογατσικού Ελπίδες Μεσοποταμίας 6-1
Κρόνος Γράμμος Μαυροχωρίου 0-3
Α.Ε.Γραμμοχωρίων Καστοριά 0-6
Δόξα Κορησού Α.Ο.Κάστωρ 0-4
Α.Σ. Νταηλάκης Ηρακλής Πολυκάρπης 1-2
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Παναργειακός 5-1
Αστραπή Μεσοποταμίας Δόξα Αμπελοκήπων 3-0

 

Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής (17/12/2016)

Γράμμος Μαυροχωρίου

Ομόνοια Βογατσικού 3-0
Καστοριά Ελπίδες Μεσοποταμίας 11-0
Α.Ο.Κάστωρ Κρόνος 1-0
Ηρακλής Πολυκάρπης Α.Ε.Γραμμοχωρίων 3-1
Παναργειακός Δόξα Κορησού 1-1
Αστραπή Μεσοποταμίας Α.Σ. Νταηλάκης 2-0
Δόξα Αμπελοκήπων Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-5

 

Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής (10/12/2016)

Ομόνοια Βογατσικού Καστοριά 3-3
Γράμμος Μαυροχωρίου Α.Ο.Κάστωρ 2-2
Ελπίδες Μεσοποταμίας Ηρακλής Πολυκάρπης 1-7
Κρόνος Παναργειακός 2-1
Α.Ε.Γραμμοχωρίων Αστραπή Μεσοποταμίας 2-4
Δόξα Κορησού Δόξα Αμπελοκήπων 0-1
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Α.Σ. Νταηλάκης 4-0

 

Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής (03/12/2016)

Α.Ο.Κάστωρ Ομόνοια Βογατσικού 1-0
Ηρακλής Πολυκάρπης Καστοριά 1-5
Παναργειακός Γράμμος Μαυροχωρίου 1-2
Αστραπή Μεσοποταμίας Ελπίδες Μεσοποταμίας 9-2
Δόξα Αμπελοκήπων Κρόνος 0-0
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Α.Ε.Γραμμοχωρίων 5-1
Α.Σ. Νταηλάκης Δόξα Κορησού 2-1

 

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής (19/11/2016)

Ομόνοια Βογατσικού Ηρακλής Πολυκάρπης 1-2
Α.Ο.Κάστωρ Παναργειακός 1-2
Καστοριά Αστραπή Μεσοποταμίας 0-0
Γράμμος Μαυροχωρίου Δόξα Αμπελοκήπων 3-0
Ελπίδες Μεσοποταμίας Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-8
Κρόνος Α.Σ. Νταηλάκης 0-2
Δόξα Κορησού Α.Ε.Γραμμοχωρίων 5-1

 

Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής (12/11/2016)

Παναργειακός Ομόνοια Βογατσικού  3-0
Αστραπή Μεσοποταμίας Ηρακλής Πολυκάρπης  3-1
Δόξα Αμπελοκήπων Α.Ο.Κάστωρ 1-0
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Καστοριά  0-2
Α.Σ. Νταηλάκης Γράμμος Μαυροχωρίου 1-3
Δόξα Κορησού Ελπίδες Μεσοποταμίας 1-1
Α.Ε.Γραμμοχωρίων Κρόνος 1-6

 

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής (05/11/2016)

Ομόνοια Βογατσικού Αστραπή Μεσοποταμίας 0-5
Παναργειακός Δόξα Αμπελοκήπων 0-5
Ηρακλής Πολυκάρπης Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Α.Ο.Κάστωρ Α.Σ. Νταηλάκης 5-0
Καστοριά  Δόξα Κορησού 8-0
Γράμμος Μαυροχωρίου Α.Ε.Γραμμοχωρίων 2-1
Ελπίδες Μεσοποταμίας Κρόνος 2-5

 

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής (29/10/2016)

Δόξα Αμπελοκήπων Ομόνοια Βογατσικού 3-1
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Αστραπή Μεσοποταμίας 2-1
Α.Σ. Νταηλάκης Παναργειακός 2-4
Δόξα Κορησού Ηρακλής Πολυκάρπης 1-3
Α.Ε.Γραμμοχωρίων Α. Ο. Κάστωρ 0-5
Κρόνος Καστοριά 0-5
Ελπίδες Μεσοποταμίας Γράμμος Μαυροχωρίου 1-5(30/10/2016)

 

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής (22/10/2016)

Ομόνοια Βογατσικού Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-6
Δόξα Αμπελοκήπων Α.Σ. Νταηλάκης 0-3
Αστραπή Μεσοποταμίας Δόξα Κορησού 7-1
Παναργειακός Α.Ε.Γραμμοχωρίων 3-1
Ηρακλής Πολυκάρπης Κρόνος 5-4
Α.Ο.Κάστωρ Ελπίδες Μεσοποταμίας 4-3
Καστοριά Γράμμος Μαυροχωρίου 5-1

 

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής (15/10/2016)

Α.Σ. Νταηλάκης

Ομόνοια Βογατσικού 3-3
Δόξα Κορησού Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-8
Α.Ε.Γραμμοχωρίων Δόξα Αμπελοκήπων 0-2
Κρόνος Αστραπή Μεσοποταμίας 0-7
Ελπίδες Μεσοποταμίας Παναργειακός 3-2
Γράμμος Μαυροχωρίου Ηρακλής Πολυκάρπης 1-1
Καστοριά Α.Ο.Κάστωρ 6-0

 

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής (08/10/2016)

Ομόνοια Βογατσικού Δόξα Κορησού 3-0
Α.Σ. Νταηλάκης Α.Ε.Γραμμοχωρίων 1-0 (09/10/2016)
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Κρόνος 7-0
Δόξα Αμπελοκήπων Ελπίδες Μεσοποταμίας 2-1
Αστραπή Μεσοποταμίας Γράμμος Μαυροχωρίου 5-0
Παναργειακός Καστοριά 0-5
Ηρακλής Πολυκάρπης Α.Ο.Κάστωρ 4-2

 

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής (01/10/2016)

Α.Ε. Γραμμοχωρίων Ομόνοια Βογατσικού 0-0
Κρόνος Δόξα Κορησού 1-2
Ελπίδες Μεσοποταμίας Α.Σ.Νταηλάκης 1-5
Γράμμος Μαυροχωρίου Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-2
Καστοριά Δόξα Αμπελοκήπων 8-2
Α. Ο. Κάστωρ Αστραπή Μεσοποταμίας 0-5
Ηρακλής Πολυκάρπης Παναργειακός 1-1

 

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής (24/09/2016)

Ομόνοια Βογατσικού Κρόνος 3-1
Α.Ε. Γραμμοχωρίων Ελπίδες Μεσοποταμίας 4-1
Δόξα Κορησού Γράμμος Μαυροχωρίου 2-2
Α. Σ. Νταηλάκη Καστοριά 0-4
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας Α.Ο.Κάστωρ 3-0
Δόξα Αμπελοκήπων Ηρακλής Πολυκάρπης 1-2
Αστραπή Μεσοποταμίας Παναργειακός 5-0