ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ  Γ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ  2014 - 2015

--------------------------------------------------------------------------------------------------------- _________________________________________________________________________________

 

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής (21/02/2015 αντί 15/02/2015)

Άρης Θεσσαλονίκης Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-0
Δόξα Δράμας Εθνικός Ν. Αγιονερίου 2-1
Άρης Ακροποτάμου Καμπανιακός 1-0
Αναγέννηση Γιαννιτσών Καστοριά 1-2
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Ορφέας Ελευθερούπολης 1-0
Απόλλων Αρναίας Καβάλα 0-1
Πανσερραϊκός Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-0
Θύελλα Φιλώτα Έβρος Σουφλίου 0-0

 

==============================================================================

 ==============================================================================

 

Τα αποτελέσματα της 30ης αγωνιστικής (17/05/2015)

Ορφέας Ελευθερούπολης Άρης Θεσσαλονίκης  
Καβάλα Καστοριά  
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Καμπανιακός  
Έβρος Σουφλίου Εθνικός Ν. Αγιονερίου  
Θύελλα Φιλώτα Ηρακλής Αμπελοκήπων  
Πανσερραϊκός Δόξα Δράμας  
Απόλλων Αρναίας Άρης Ακροποτάμου  
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Αναγέννηση Γιαννιτσών  

 

Τα αποτελέσματα της 29ης αγωνιστικής (10/05/2015)

Άρης Θεσσαλονίκης Καβάλα  
Ορφέας Ελευθερούπολης Εθνικός Αλεξανδρούπολης  
Καστοριά Έβρος Σουφλίου  
Καμπανιακός Θύελλα Φιλώτα  
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Πανσερραϊκός  
Ηρακλής Αμπελοκήπων Απόλλων Αρναίας  
Δόξα δράμας Βυζάντιο Κοκκινοχώματος  
Άρης Ακροποτάμου Αναγέννηση Γιαννιτσών  

 

Τα αποτελέσματα της 28ης αγωνιστικής (03/05/2015)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης Άρης Θεσσαλονίκης  
Έβρος Σουφλίου Καβάλα  
Θύελλα Φιλώτα Ορφέας Ελευθερούπολης  
Πανσερραϊκός Καστοριά  
Απόλλων Αρναίας Καμπανιακός  
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Εθνικός Ν. Αγιονερίου  
Αναγέννηση Γιαννιτσών Ηρακλής Αμπελοκήπων  
Άρης Ακροποτάμου Δόξα Δράμας  

 

Τα αποτελέσματα της 27ης αγωνιστικής (04/05/2014)

Άρης Θεσσαλονίκης Έβρος Σουφλίου  
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Θύελλα Φιλώτα  
Καβάλα Πανσερραϊκός  
Ορφέας Ελευθερούπολης Απόλλων Αρναίας  
Καστοριά Βυζάντιο Κοκκινοχώματος  
Καμπανιακός Αναγέννηση Γιαννιτσών  
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Άρης Ακροποτάμου  
Ηρακλής Αμπελοκήπων Δόξα Δράμας  

 

Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής (19/04/2015)

Θύελλα Φιλώτα Άρης Θεσσαλονίκης  
Πανσερραϊκός Έβρος Σουφλίου  
Απόλλων Αρναίας Εθνικός Αλεξανδρούπολης  
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Καβάλα  
Αναγέννηση Γιαννιτσών Ορφέας Ελευθερούπολης  
Άρης Ακροποτάμου Καστοριά  
Δόξα Δράμας Καμπανιακός  
Ηρακλής Αμπελοκήπων Εθνικός Ν. Αγιονερίου  

 

Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής (05/04/2015)

Άρης Θεσσαλονίκης Πανσερραϊκός  
Θύελλα Φιλώτα Απόλλων Αρναίας  
Έβρος Σουφλίου Βυζάντιο Κοκκινοχώματος  
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Αναγέννηση Γιαννιτσών  
Καβάλα Άρης Ακροποτάμου  
Ορφέας Ελευθερούπολης Δόξα Δράμας  
Καστοριά Ηρακλής Αμπελοκήπων  
Καμπανιακός Εθνικός Ν. Αγιονερίου  

 

Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής (29/03/2015)

Απόλλων Αρναίας Άρης Θεσσαλονίκης  
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Πανσερραϊκός  
Αναγέννηση Γιαννιτσών Θύελλα Φιλώτα  
Άρης Ακροποτάμου Έβρος Σουφλίου  
Δόξα Δράμας Εθνικός Αλεξανδρούπολης  
Ηρακλής Αμπελοκήπων Καβάλα  
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Ορφέας Ελευθερούπολης  
Καμπανιακός Καστοριά  

 

Τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής (22/03/2015)

Άρης Θεσσαλονίκης Βυζάντιο Κοκκινοχώματος  
Απόλλων Αρναίας Αναγέννηση Γιαννιτσών  
Πανσερραϊκός Άρης Ακροποτάμου  
Θύελλα Φιλώτα Δόξα Δράμας  
Έβρος Σουφλίου Ηρακλής Αμπελοκήπων  
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Εθνικός Ν. Αγιονερίου  
Καβάλα Καμπανιακός  
Ορφέας Ελευθερούπολης Καστοριά  

 

Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής (15/03/2015)

Αναγέννηση Γιαννιτσών Άρης Θεσσαλονίκης  
Άρης Ακροποτάμου Βυζάντιο Κοκκινοχώματος  
Δόξα Δράμας Απόλλων Αρναίας  
Ηρακλής Αμπελοκήπων Πανσερραϊκός  
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Θύελλα Φιλώτα  
Καμπανιακός Έβρος Σουφλίου  
Καστοριά  Εθνικός Αλεξανδρούπολης  
Καβάλα Ορφέας Ελευθερούπολης  

 

Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής (08/03/2015)

Αναγέννηση Γιαννιτσών Δόξα Δράμας  
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Ηρακλής Αμπελοκήπων  
Απόλλων Αρναίας Εθνικός Ν. Αγιονερίου  
Πανσερραϊκός Καμπανιακός  
Θύελα Φιλώτα Καστοριά  
Έβρος Σουφλίου Ορφέας Ελευθερούπολης  
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Καβάλα  
Άρης Θεσσαλονίκης Άρης Ακροποτάμου  

 

Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής (01/03/2015)

Δόξα Δράμας Άρης Θεσσαλονίκης  
Ηρακλής Αμπελοκήπων Άρης Ακροποτάμου  
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Αναγέννηση Γιαννιτσών  
Καμπανιακός Βυζάντιο Κοκκινοχώματος  
Καστοριά Απόλλων Αρναίας  
Ορφέας Ελευθερούπολης Πανσερραϊκός  
Καβάλα Θύελλα Φιλώτα  
Έβρος Σουφλίου Εθνικός Αλεξανδρούπολης  

 

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής (21/02/2015 αντί 15/02/2015)

Άρης Θεσσαλονίκης Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-0
Δόξα Δράμας Εθνικός Ν. Αγιονερίου 2-1
Άρης Ακροποτάμου Καμπανιακός 1-0
Αναγέννηση Γιαννιτσών Καστοριά 1-2
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Ορφέας Ελευθερούπολης 1-0
Απόλλων Αρναίας Καβάλα 0-1
Πανσερραϊκός Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-0
Θύελλα Φιλώτα Έβρος Σουφλίου 0-0

 

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής (15/02/2014 αντί 08/02/2015)

Εθνικός Ν. Αγιονερίου Άρης Θεσσαλονίκης 0-1
Καμπανιακός Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-2
Καστοριά Δόξα Δράμας 0-1
Ορφέας Ελευθερούπολης Άρης Ακροποτάμου 0-1
Καβάλα Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 2-1
Έβρος Σουφλίου Απόλλων Αρναίας 1-2
Πανσερραϊκός Θύελλα Φιλώτα 2-0

 

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής (08/02/2015 αντί 01/02/2015) 

Άρης Θεσσαλονίκης Καμπανιακός  2-0(09/02/2015)
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Καστοριά  3-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων Ορφέας Ελευθερούπολης  1-0
Δόξα Δράμας Καβάλα  0-2
Άρης Ακροποτάμου Εθνικός Αλεξανδρούπολης  1-0 (18/02/2015)
Αναγέννηση Γιαννιτσών Έβρος Σουφλίου  0-3
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Θύελλα Φιλώτα 1-2 
Απόλλων Αρναίας Πανσερραϊκός  0-1

 

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής (01/02/2015 αντί 25/01/2015)

Καστοριά Άρης Θεσσαλονίκης 0-1
Ορφέας Ελευθερούπολης Καμπανιακός 1-2
Καβάλα Εθνικός Ν. Αγιονερίου 2-2
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-4
Έβρος Σουφλίου Δόξα Δράμας 0-3 (18/02/2015)
Θύελλα Φιλώτα Άρης Ακροποτάμου 1-1
Πανσερραϊκός Αναγέννηση Γιαννιτσών 6-0
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Απόλλων Αρναίας 3-0

 

Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής (28/01/2015 αντί 18/01/2015)

Άρης Θεσσαλονίκης Ορφέας Ελευθερούπολης  3-1
Καστοριά Καβάλα 0-5
Καμπανιακός Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-0
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Έβρος Σουφλίου 4-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων Θύελλα Φιλώτα 2-2
Δόξα Δράμας Πανσερραϊκός  0-0
Άρης Ακροποτάμου Απόλλων Αρναίας 1-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 3-2

 

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής (18/01/2015)

Καβάλα Άρης Θεσσαλονίκης 0-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Ορφέας Ελευθερούπολης 1-0
Έβρος Σουφλίου Καστοριά 3-0
Θύελλα Φιλώτα Καμπανιακός 1-0
Πανσερραϊκός Εθνικός Ν. Αγιονερίου 2-1 (17/01/2015)
Απόλλων Αρναίας Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Δόξα Δράμας 0-4 (17/01/2015)
Αναγέννηση Γιαννιτσών Άρης Ακροποτάμου 0-0

 

Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής (11/01/2015)

Άρης Θεσσαλονίκης Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-1
Καβάλα Έβρος Σουφλίου  1-0
Ορφέας Ελευθερούπολης Θύελλα Φιλώτα  2-4
Καστοριά Πανσερραϊκός 0-2
Καμπανιακός Απόλλων Αρναίας 2-0
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 3-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0
Δόξα Δράμας Άρης Ακροποτάμου 3-0

 

Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής (21/12/2014)

Έβρος Σουφλίου Άρης Θεσσαλονίκης 0-3
Θύελλα Φιλώτα Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-0
Πανσερραϊκός Καβάλα  2-1
Απόλλων Αρναίας Ορφέας Ελευθερούπολης 2-1
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Καστοριά 5-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών Καμπανιακός 1-1
Άρης Ακροποτάμου Εθνικός Ν. Αγιονερίου 3-2
Δόξα Δράμας Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-1

 

Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής (17/12/2014)

Άρης Θεσσαλονίκης Θύελλα Φιλώτα  2-0
Έβρος Σουφλίου Πανσερραϊκός 0-1 (04/01/2015)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Απόλλων Αρναίας 2-0
Καβάλα Βυζάντιο Κοκκινοχώματος  5-1 (04/01/2015)
Ορφέας Ελευθερούπολης Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-3
Καστοριά Άρης Ακροποτάμου  2-2
Καμπανιακός Δόξα Δράμας  2-0
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-1

 

Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής (14/12/2014)

Πανσερραϊκός Άρης Θεσσαλονίκης 2-2
Απόλλων Αρναίας Θύελλα Φιλώτα 0-2
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Έβρος Σουφλίου 1-0
Αναγέννηση Γιαννιτσών Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-2
Άρης Ακροποτάμου Καβάλα 1-3
Δόξα Δράμας Ορφέας Ελευθερούπολης 2-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων Καστοριά 1-3
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Καμπανιακός 0-0

 

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής (07/12/2014)

Άρης Θεσσαλονίκης Απόλλων Αρναίας 2-1
Πανσερραϊκός Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 3-2
Θύελλα Φιλώτα Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0
Έβρος Σουφλίου Άρης Ακροποτάμου 4-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Δόξα Δράμας 2-1
Καβάλα Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-1
Ορφέας Ελευθερούπολης Εθνικός Ν. Αγιονερίου 0-0
Καστοριά Καμπανιακός 2-5

 

Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής (30/11/2013)

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Άρης Θεσσαλονίκης  0-2
Αναγέννηση Γιαννιτσών Απόλλων Αρναίας  2-1
Άρης Ακροποτάμου Πανσερραϊκός  2-0(29/11/2014)
Δόξα Δράμας Θύελλα Φιλώτα  1-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων Έβρος Σουφλίου  3-1
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Εθνικός Αλεξανδρούπολης  2-0
Καμπανιακός Καβάλα  1-2
Καστοριά Ορφέας Ελευθερούπολης 0-2

 

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής (16/11/2014)

Άρης Θεσσαλονίκης Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-0
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Άρης Ακροποτάμου  1-1
Απόλλων Αρναίας Δόξα Δράμας  1-3
Πανσερραϊκός Ηρακλής Αμπελοκήπων  2-0 (15/11/2014)
Θύελλα Φιλώτα Εθνικός Ν. Αγιονερίου  1-1
Έβρος Σουφλίου Καμπανιακός  1-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Καστοριά  1-0
Ορφέας Ελευθερούπολης Καβάλα  1-1

 

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής (09/11/2014)

Δόξα Δράμας Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 2-0
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Απόλλων Αρναίας 1-0
Καμπανιακός Πανσερραϊκός 1-1
Καστοριά Θύελα Φιλώτα 0-2
Ορφέας Ελευθερούπολης Έβρος Σουφλίου 1-1
Καβάλα Εθνικός Αλεξανδρούπολης 2-0
Άρης Ακροποτάμου Άρης Θεσσαλονίκης 0-2

 

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής (02/11/2014)

Άρης Θεσσαλονίκης Δόξα Δράμας  0-1
Άρης Ακροποτάμου Ηρακλής Αμπελοκήπων  1-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών Εθνικός Ν. Αγιονερίου  2-0
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Καμπανιακός  0-1
Απόλλων Αρναίας Καστοριά  2-0
Πανσερραϊκός Ορφέας Ελευθερούπολης 1-1 (01/11/2014)
Θύελλα Φιλώτα Καβάλα  0-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Έβρος Σουφλίου  0-2

 

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής (19/10/2014)

Ηρακλής Αμπελοκήπων Άρης Θεσσαλονίκης 0-0
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Δόξα Δράμας 2-0
Καμπανιακός Άρης Ακροποτάμου 3-0
Καστοριά Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1
Ορφέας Ελευθερούπολης Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 1-1
Καβάλα Απόλλων Αρναίας 1-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Πανσερραϊκός 1-1
Έβρος Σουφλίου Θύελλα Φιλώτα 1-1

 

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής (12/10/2014)

Άρης Θεσσαλονίκης Εθνικός Ν. Αγιονερίου 3-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων Καμπανιακός 1-1
Δόξα Δράμας Καστοριά 3-0
Άρης Ακροποτάμου Ορφέας Ελευθερούπολης 2-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών Καβάλα 0-3
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-1
Απόλλων Αρναίας Έβρος Σουφλίου 0-1
Θύελλα Φιλώτα Πανσερραϊκός 0-2

 

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής (21/09/2014)

Έβρος Σουφλίου Αναγέννηση Γιαννιτσών  0-0 (20/09/2014)
Καμπανιακός Άρης Θεσσαλονίκης  3-0
Καστοριά Εθνικός Ν. Αγιονερίου 0-0
Ορφέας Ελευθερούπολης Ηρακλής Αμπελοκήπων  1-0
Καβάλα Δόξα Δράμας  2-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης Άρης Ακροποτάμου  4-0
Θύελλα Φιλώτα Βυζάντιο Κοκκινοχώματος  0-1
Πανσερραϊκός Απόλλων Αρναίας  3-1

 

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής (14/09/2014)

Άρης Θεσσαλονίκης Καστοριά 3-1
Καμπανιακός Ορφέας Ελευθερούπολης 0-2
Εθνικός Ν. Αγιονερίου Καβάλα 0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων Εθνικός Αλεξανδρούπολης 0-0
Δόξα Δράμας Έβρος Σουφλίου 0-3
Άρης Ακροποτάμου Θύελλα Φιλώτα 1-2
Αναγέννηση Γιαννιτσών Πανσερραϊκός 0-3
Απόλλων Αρναίας Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 0-2