ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ  Γ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ  2013 - 2014

--------------------------------------------------------------------------------------------------------- _________________________________________________________________________________

 

Τα αποτελέσματα της 30ης αγωνιστικής (21/05/2014 αντί 25/05/2014)

Δόξα Κρανούλας Πυρσός Γρεβενών 2-3
Οδυσσέας Κορδελιού Καστοριά 1-3
Κεραυνός Θεσπρωτικού Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α.
Δόξα Πενταλόφου Όλυμπος Κέρκυρας 2-0
Άγιος Θωμάς Καμπανιακός 4-1
Κοζάνη Εθνικός Φιλιππιάδας 1-3
Κάστωρ Λάρισα 0-3
Οικονόμος Τσαριτσάνης Θεσπρωτός 3-0

 

 

==============================================================================

 ==============================================================================

 

Τα αποτελέσματα της 30ης αγωνιστικής (21/05/2014 αντί 25/05/2014)

Δόξα Κρανούλας Πυρσός Γρεβενών 2-3
Οδυσσέας Κορδελιού Καστοριά 1-3
Κεραυνός Θεσπρωτικού Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α.
Δόξα Πενταλόφου Όλυμπος Κέρκυρας 2-0
Άγιος Θωμάς Καμπανιακός 4-1
Κοζάνη Εθνικός Φιλιππιάδας 1-3
Κάστωρ Λάρισα 0-3
Οικονόμος Τσαριτσάνης Θεσπρωτός 3-0

 

Τα αποτελέσματα της 29ης αγωνιστικής (14/05/2014 αντί 18/05/2014)

Πυρσός Γρεβενών Οδυσσέας Κορδελιού 4-1
Δόξα Κρανούλας Κεραυνός Θεσπρωτικού 5-2
Καστοριά Δόξα Πενταλόφου 0-0
Τυληκράτης Λευκάδας Άγιος Θωμάς 0-3 α.α
Όλυμπος Κέρκυρας Κοζάνη 0-5
Καμπανιακός Κάστωρ 1-0
Εθνικός Φιλιππιάδας Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Λάρισα Θεσπρωτός 1-1

 

Τα αποτελέσματα της 28ης αγωνιστικής (11/05/2014)

Κεραυνός Θεσπρωτικού Πυρσός Γρεβενών 1-2
Δόξα Πενταλόφου Οδυσσέας Κορδελιού 1-0
Άγιος Θωμάς Δόξα Κρανούλας 1-0
Κοζάνη Καστοριά 2-3
Κάστωρ Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α
Οικονόμος Τσαριτσάνης Όλυμπος Κέρκυρας 3-0
Θεσπρωτός Καμπανιακός 1-1
Λάρισα Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0

 

Τα αποτελέσματα της 27ης αγωνιστικής (04/05/2014)

Πυρσός Γρεβενών Δόξα Πενταλόφου 0-0
Κεραυνός Θεσπρωτικού Άγιος Θωμάς 1-0
Οδυσσέας Κορδελιού Κοζάνη 2-0
Δόξα Κρανούλας Κάστωρ 1-1
Καστοριά Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Τυληκράτης Λευκάδας Θεσπρωτός 0-3 α.α.
Όλυμπος Κέρκυρας Λάρισα 0-2
Καμπανιακός Εθνικός Φιλιππιάδας 3-1

 

Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής (27/04/2014)

Άγιος Θωμάς Πυρσός Γρεβενών 0-1
Κοζάνη Δόξα Πενταλόφου 2-2
Κάστωρ Κεραυνός Θεσπρωτικού 5-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης Οδυσσέας Κορδελιού 2-0
Θεσπρωτός Δόξα Κρανούλας 0-0
Λάρισα Καστοριά 2-1
Εθνικός Φιλιππιάδας Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α.
Καμπανιακός Όλυμπος Κέρκυρας 2-0

 

Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής (13/04/2014)

Πυρσός Γρεβενών Κοζάνη 2-0
Άγιος Θωμάς Κάστωρ 3-0
Δόξα Πενταλόφου Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Κεραυνός Θεσπρωτικού Θεσπρωτός 0-2
Οδυσέας Κορδελιού Λάρισα 0-3
Δόξα Κρανούλας Εθνικός Φιλιππιάδας 1-2
Καστοριά Καμπανιακός 0-1
Τυληκράτης Λευκάδας Όλυμπος Κέρκυρας 0-3 α.α.

 

Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής (06/04/2014)

Κάστωρ Πυρσός Γρεβενών 2-3
Οικονόμος Τσαριτσάνης Κοζάνη 1-1 
Θεσπρωτός Άγιος Θωμάς 2-1 
Λάρισα Δόξα Πενταλόφου 3-1  (09/04/2014) 
Εθνικός Φιλιππιάδας Κεραυνός Θεσπρωτικού 6-0 
Καμπανιακός Οδυσσέας Κορδελιού 2-1 
Όλυμπος Κέρκυρας Δόξα Κρανούλας 1-5 
Τυληκράτης Λευκάδας Καστοριά 0-3 α.α. 

 

Τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής (30/03/2014)

Πυρσός Γρεβενών Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2
Κάστωρ Θεσπρωτός 1-3 
Κοζάνη Λάρισα 1-4 
Άγιος Θωμάς Εθνικός Φιλιππιάδας 0-2 
Δόξα Πενταλόφου Καμπανιακός 2-1 
Κεραυνός Θεσπρωτικού Όλυμπος Κέρκυρας 4-1 
Οδυσσέας Κορδελιού Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α. 
Δόξα Κρανούλας Καστοριά 2-2 

 

Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής (23/03/2014)

Θεσπρωτός Πυρσός Γρεβενών 0-1 
Λάρισα Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-3
Εθνικός Φιλιππιάδας Κάστωρ 0-0 
Καμπανιακός Κοζάνη 0-1 
Όλυμπος Κέρκυρας Άγιος Θωμάς 0-6 
Τυληκράτης Λευκάδας Δόξα Πενταλόφου 0-3 α.α. 
Καστοριά  Κεραυνός Θεσπρωτικού 4-2 
Οδυσσέας Κορδελιού Δόξα Κρανούλας 0-1 

 

Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής (16/03/2014)

Πυρσός Γρεβενών Λάρισα 1-0
Θεσπρωτός Εθνικός Φιλιππιάδας  1-0 
Οικονόμος Τσαριτσάνης Καμπανιακός  2-2 
Κάστωρ Όλυμπος Κέρκυρας  5-1 
Κοζάνη Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α. 
Άγιος Θωμάς Καστοριά 3-1 
Δόξα Πενταλόφου Δόξα Κρανούλας 0-1 
Κεραυνός Θεσπρωτικού Οδυσσέας Κορδελιού 1-2 

 

Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής (09/03/2014)

Εθνικός Φιλιππιάδας Πυρσός Γρεβενών 1-0 
Καμπανιακός Λάρισα 1-1
Όλυμπος Κέρκυρας Θεσπρωτός 1-4 
Τυληκράτης Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-3 α.α. 
Καστοριά Κάστωρ 2-1 
Δόξα Κρανούλας Κοζάνη 0-1 
Οδυσσέας Κορδελιού Άγιος Θωμάς 3-2 
Δόξα Πενταλόφου Κεραυνός Θεσπρωτικού 2-1 

 

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής (01/03/2014)

Πυρσός Γρεβενών Καμπανιακός 0-1 
Εθνικός Φιλιππιάδας Όλυμπος Κέρκυρας 4-1 
Λάρισα Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α. 
Θεσπρωτός Καστοριά 2-0 
Οικονόμος Τσαριτσάνης Δόξα Κρανούλας 2-2 
Κάστωρ Οδυσσέας Κορδελιού 0-0 
Κοζάνη Κεραυνός θεσπρωτικού 2-0 
Άγιος Θωμάς Δόξα Πενταλόφου 1-1 

 

Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής (16/02/2014)

Όλυμπος Κέρκυρας Πυρσός Γρεβενών 0-3
Τυληκράτης Λευκάδας Καμπανιακός 0-3 α.α.
Καστοριά Εθνικός Φιλιππιάδας 1-1
Δόξα Κρανούλας Λάρισα 1-1
Οδυσσέας Κορδελιού Θεσπρωτός 1-0
Κεραυνός Θεσπρωτικού Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1
Δόξα Πενταλόφου Κάστωρ 1-0
Κοζάνη Άγιος Θωμάς 1-1

 

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής (09/02/2014) 

Πυρσός Γρεβενών Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α
Όλυμπος Κέρκυρας Καστοριά 0-2
Καμπανιακός Δόξα Κρανούλας 1-0
Εθνικός Φιλιππιάδας Οδυσσέας Κορδελιού 2-3
Λάρισα Κεραυνός Θεσπρωτικού 6-0
Θεσπρωτός Δόξα Πενταλόφου 1-3
Οικονόμος Τσαριτσάνης Άγιος Θωμάς 2-0
Κάστωρ Κοζάνη 1-2

 

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής (02/02/2014)

Καστοριά Πυρσός Γρεβενών 1-0
Δόξα Κρανούλας Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α.
Οδυσσέας Κορδελιού Όλυμπος Κέρκυρας 2-0
Κεραυνός Θεσπρωτικού Καμπανιακός 2-2
Δόξα Πενταλόφου Εθνικός Φιλιππιάδας 0-1
Άγιος Θωμάς Λάρισα 0-5
Κοζάνη Θεσπρωτός 3-0
Οικονόμος Τσαρίτσανης Κάστωρ 3-1

 

Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής (26/01/2014)

Πυρσός Γρεβενών Δόξα Κρανούλας 1-1
Καστοριά Οδυσσέας Κορδελιού 4-3
Τυληκράτης Λευκάδας Κεραυνός Θεσπρωτικού 0-3 α.α.
Όλυμπος Κέρκυρας Δόξα Πενταλόφου 1-3
Καμπανιακός Άγιος Θωμάς 2-1
Εθνικός Φιλιππιάδας Κοζάνη 0-1
Λάρισα Κάστωρ 4-0
Θεσπρωτός Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

 

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής (19/01/2014)

Οδυσσέας Κορδελιού Πυρσός Γρεβενών 0-0
Κεραυνός Θεσπρωτικού Δόξα Κρανούλας 2-2
Δόξα Πενταλόφου Καστοριά 3-0
Άγιος Θωμάς Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α.
Κοζάνη Όλυμπος Κέρκυρας 5-1
Κάστωρ Καμπανιακός 0-4
Οικονόμος Τσαριτσάνης Εθνικός Φιλιππιάδας 1-1
Θεσπρωτός Λάρισα 0-1

 

Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής (12/01/2014)

Πυρσός Γρεβενών Κεραυνός Θεσπρωτικού 1-1
Οδυσσέας Κορδελιού Δόξα Πενταλόφου 0-1
Δόξα Κρανούλας Άγιος Θωμάς 3-1
Καστοριά Κοζάνη 1-1
Τυληκράτης Λευκάδας Κάστωρ 0-3 α.α.
Όλυμπος Κέρκυρας Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-2
Καμπανιακός Θεσπρωτός 1-2
Εθνικός Φιλιππιάδας Λάρισα 1-0

 

Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής (05/01/2014)

Δόξα Πενταλόφου Πυρσός Γρεβενών 0-0
Άγιος Θωμάς Κεραυνός Θεσπρωτικού 4-2
Κοζάνη Οδυσσέας Κορδελιού 1-1
Κάστωρ Δόξα Κρανούλας 1-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης Καστοριά 4-1
Θεσπρωτός Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α.
Λάρισα Όλυμπος Κέρκυρας 4-0
Εθνικός Φιλιππιάδας Καμπανιακός 3-0

 

Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής (22/12/2013)

Πυρσός Γρεβενών Άγιος Θωμάς 2-1
Δόξα Πενταλόφου Κοζάνη 0-2
Κεραυνός Θεσπρωτικού Κάστωρ 0-2
Οδυσσέας Κορδελιού Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-2
Δόξα Κρανούλας Θεσπρωτός 1-3
Καστοριά Λάρισα 0-2
Τυληκράτης Λευκάδας Εθνικός Φιλιππιάδας 0-3 α,α
Όλυμπος Κέρκυρας Καμπανιακός 0-0

 

Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής (08/12/2013)

Κοζάνη Πυρσός Γρεβενών 3-0
Κάστωρ Άγιος Θωμάς 2-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης Δόξα Πενταλόφου 3-1
Θεσπρωτός Κεραυνός Θεσπρωτικού 2-1
Λάρισα Οδυσέας Κορδελιού 4-0
Εθνικός Φιλιππιάδας Δόξα Κρανούλας 2-0
Καμπανιακός Καστοριά 1-2
Όλυμπος Κέρκυρας Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α.

 

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής (01/12/2013)

Πυρσός Γρεβενών Κάστωρ 0-0
Κοζάνη Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2
Άγιος Θωμάς Θεσπρωτός 3-2
Δόξα Πενταλόφου Λάρισα 1-5
Κεραυνός Θεσπρωτικού Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0
Οδυσσέας Κορδελιού Καμπανιακός 1-3
Δόξα Κρανούλας Όλυμπος Κέρκυρας 4-0
Καστοριά Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α

 

Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής (24/11/2013)

Οικονόμος Τσαριτσάνης Πυρσός Γρεβενών 5-2
Θεσπρωτός Κάστωρ 1-0
Λάρισα Κοζάνη 3-0
Εθνικός Φιλιππιάδας Άγιος Θωμάς 3-0
Καμπανιακός Δόξα Πενταλόφου 2-1
Όλυμπος Κέρκυρας Κεραυνός Θεσπρωτικού 2-0
Τυληκράτης Λευκάδας Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 α.α.
Καστοριά Δόξα Κρανούλας 3-1

 

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής (10/11/2013)

Πυρσός Γρεβενών Θεσπρωτός 1-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης Λάρισα 1-0
Κάστωρ Εθνικός Φιλιππιάδας 0-4
Κοζάνη Καμπανιακός 1-3
Άγιος Θωμάς Όλυμπος Κέρκυρας 3-0
Δόξα Πενταλόφου Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α.
Κεραυνός Θεσπρωτικού Καστοριά  0-2
Δόξα Κρανούλας Οδυσσέας Κορδελιού 0-0

 

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής (03/11/2013)

Λάρισα Πυρσός Γρεβενών 5-0
Εθνικός Φιλιππιάδας Θεσπρωτός 0-0
Καμπανιακός Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-2
Όλυμπος Κέρκυρας Κάστωρ 1-0
Τυληκράτης Λευκάδας Κοζάνη 0-3 α.α
Καστοριά Άγιος Θωμάς 1-0
Δόξα Κρανούλας Δόξα Πενταλόφου 1-1
Οδυσσέας Κορδελιού Κεραυνός Θεσπρωτικού 3-2

 

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής (27/10/2013)

Πυρσός Γρεβενών Εθνικός Φιλιππιάδας 2-0
Λάρισα Καμπανιακός 4-1
Θεσπρωτός Όλυμπος Κέρκυρας 5-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης Τυληκράτης 3-0 α.α.
Κάστωρ Καστοριά 0-0
Κοζάνη Δόξα Κρανούλας 2-1
Άγιος Θωμάς Οδυσσέας Κορδελιού 2-3
Κεραυνός Θεσπρωτικού Δόξα Πενταλόφου 1-3

 

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής (20/10/2013)

Καμπανιακός Πυρσός Γρεβενών 3-2
Όλυμπος Κέρκυρας Εθνικός Φιλιππιάδας 1-0
Τυληκράτης Λευκάδας Λάρισα 0-3 α.α.
Καστοριά Θεσπρωτός 1-0
Δόξα Κρανούλας Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-3
Οδυσσέας Κορδελιού Κάστωρ 1-0
Κεραυνός θεσπρωτικού Κοζάνη 1-2
Δόξα Πενταλόφου Άγιος Θωμάς 1-1

 

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής (06/10/2013)

Πυρσός Γρεβενών Όλυμπος Κέρκυρας 3-0
Καμπανιακός Τυληκράτης Λευκάδας 3-0 α.α.
Εθνικός Φιλιππιάδας Καστοριά 4-1
Λάρισα Δόξα Κρανούλας 4-0
Θεσπρωτός Οδυσσέας Κορδελιού 0-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης Κεραυνός Θεσπρωτικού 0-1
Κάστωρ Δόξα Πενταλόφου 2-3
Άγιος Θωμάς Κοζάνη 0-1

 

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής (29/09/2013)

Τυληκράτης Λευκάδας Πυρσός Γρεβενών 0-3 α.α
Καστοριά Όλυμπος Κέρκυρας 6-1
Δόξα Κρανούλας Καμπανιακός 0-0
Οδυσσέας Κορδελιού Εθνικός Φιλιππιάδας 0-2
Κεραυνός Θεσπρωτικού Λάρισα 1-3
Δόξα Πενταλόφου Θεσπρωτός 0-0
Άγιος Θωμάς Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2
Κοζάνη Κάστωρ 0-0

 

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής (22/09/2013)

Πυρσός Γρεβενών Καστοριά 1-0
Τυληκράτης Λευκάδας Δόξα Κρανούλας 0-3 α.α
Όλυμπος Κέρκυρας Οδυσσέας Κορδελιού 0-0
Καμπανιακός Κεραυνός Θεσπρωτικού 1-3
Εθνικός Φιλιππιάδας Δόξα Πενταλόφου 1-1
Λάρισα Άγιος Θωμάς 5-0
Θεσπρωτός Κοζάνη 2-1
Κάστωρ Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-2