ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Δ΄ ΕΘΝΙΚΗΣ  2010 - 2011

--------------------------------------------------------------------------------------------------------- _________________________________________________________________________________

 

Τα αποτελέσματα της 34ης αγωνιστικής (15/05/2011):

Σβορώνος Εθνικός Κατερίνης 2-1
Γαλατινή Αλεξάνδρεια 2-3
Άρης Λόφων Εθνικός Βατερού 3-6
Λευκάδια Ημαθίας Πυρσός Γρεβενών 2-1
Σειρήνα Γρεβενών Κάστωρ Α.Ο. 2-4
Καστοριά Μακεδονικός Φούφας 6-0
Βατανιακός Νάουσα 2-0
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Α.Σ. Πεντάβρυσος 4-0
Νίκη Αγκαθιάς Α. Ε. Σιάτιστα 8-0

 

==============================================================================

 ==============================================================================

 

Τα αποτελέσματα της 34ης αγωνιστικής (15/05/2011 αντί 11/05/2011):

Σβορώνος Εθνικός Κατερίνης 2-1
Γαλατινή Αλεξάνδρεια 2-3
Άρης Λόφων Εθνικός Βατερού 3-6
Λευκάδια Ημαθίας Πυρσός Γρεβενών 2-1
Σειρήνα Γρεβενών Κάστωρ Α.Ο. 2-4
Καστοριά Μακεδονικός Φούφας 6-0
Βατανιακός Νάουσα 2-0
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Α.Σ. Πεντάβρυσος 4-0
Νίκη Αγκαθιάς Α. Ε. Σιάτιστα 8-0

  

Τα αποτελέσματα της 33ης αγωνιστικής (08/05/2011):

Εθνικός Κατερίνης Γαλατινή 6-1
Σβορώνος Άρης Λόφων 3-0
Αλεξάνδρεια Λευκάδια Ημαθίας 2-3
Εθνικός Βατερού Σειρήνα Γρεβενών 5-0
Πυρσός Γρεβενών Καστοριά 3-1
Κάστωρ Α.Ο. Βατανιακός 1-2
Μακεδονικός Φούφας Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 2-4
Νάουσα Νίκη Αγκαθιάς 4-0
Α. Ε. Σιάτιστα Α.Σ. Πεντάβρυσος 3-2

 

Τα αποτελέσματα της 32ης αγωνιστικής (30/04/2011):

Άρης Λόφων Εθνικός Κατερίνης 2-0
Λευκάδια Ημαθίας Γαλατινή 4-0
Σειρήνα Γρεβενών Σβορώνος 6-3
Καστοριά Αλεξάνδρεια 2-2
Βατανιακός Εθνικός Βατερού 1-0
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Πυρσός Γρεβενών 3-2
Νίκη Αγκαθιάς Κάστωρ Α.Ο. 2-2
Α. Ε. Σιάτιστα Μακεδονικός Φούφας 2-5
Α.Σ. Πεντάβρυσος Νάουσα 1-6

 

Τα αποτελέσματα της 31ης αγωνιστικής (17/04/2011):

Εθνικός Κατερίνης Λευκάδια Ημαθίας 0-0
Άρης Λόφων Σειρήνα Γρεβενών 3-0
Γαλατινή Καστοριά 2-3
Σβορώνος Βατανιακός 0-2
Αλεξάνδρεια Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 2-2
Εθνικός Βατερού Νίκη Αγκαθιάς 2-0
Πυρσός Γρεβενών Α. Ε. Σιάτιστα 6-2
Κάστωρ Α.Ο. Α.Σ. Πεντάβρυσος 5-2
Νάουσα Μακεδονικός Φούφας 1-0

  

 Τα αποτελέσματα της 30ης αγωνιστικής (13/04/2011):

Σειρήνα Γρεβενών Εθνικός Κατερίνης 3-4
Καστοριά Λευκάδια Ημαθίας 4-2
Βατανιακός Άρης Λόφων 2-0
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Γαλατινή 2-1
Νίκη Αγκαθιάς Σβορώνος 4-4
Α. Ε. Σιάτιστα Αλεξάνδρεια 0-3
Α.Σ. Πεντάβρυσος Εθνικός Βατερού 0-2
Νάουσα Πυρσός Γρεβενών 3-1
Μακεδονικός Φούφας Κάστωρ Α.Ο. 1-2

  

Τα αποτελέσματα της 29ης αγωνιστικής (10/04/2011):

Εθνικός Κατερίνης Καστοριά 0-1
Σειρήνα Γρεβενών Βατανιακός 0-3
Λευκάδια Ημαθίας Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 0-2
Άρης Λόφων Νίκη Αγκαθιάς 2-2
Γαλατινή Α. Ε. Σιάτιστα 2-0
Σβορώνος Α.Σ. Πεντάβρυσος 5-0
Αλεξάνδρεια Νάουσα 1-4
Εθνικός Βατερού Μακεδονικός Φούφας 7-0
Κάστωρ Α.Ο. Πυρσός Γρεβενών 0-0

 

Τα αποτελέσματα της 28ης αγωνιστικής (03/04/2011):

Βατανιακός Εθνικός Κατερίνης 3-1
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Καστοριά 0-2
Νίκη Αγκαθιάς Σειρήνα Γρεβενών 5-0
Α. Ε. Σιάτιστα Λευκάδια Ημαθίας 0-9
Α.Σ. Πεντάβρυσος Άρης Λόφων 0-0
Νάουσα Γαλατινή 4-1
Μακεδονικός Φούφας Σβορώνος 2-3
Κάστωρ Α.Ο. Αλεξάνδρεια 4-1
Πυρσός Γρεβενών Εθνικός Βατερού 0-2

 

Τα αποτελέσματα της 27ης αγωνιστικής (27/03/2011):

Εθνικός Κατερίνης Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 0-0
Βατανιακός Νίκη Αγκαθιάς 2-1
Καστοριά Α. Ε. Σιάτιστα 8-0
Σειρήνα Γρεβενών Α.Σ. Πεντάβρυσος 2-0
Λευκάδια Ημαθίας Νάουσα 0-0
Άρης Λόφων Μακεδονικός Φούφας 0-0
Γαλατινή Κάστωρ Α.Ο. 2-1
Σβορώνος Πυρσός Γρεβενών 0-0
Εθνικός Βατερού Αλεξάνδρεια 4-2

 

Τα αποτελέσματα της 26ης αγωνιστικής (20/03/2011):

Νίκη Αγκαθιάς Εθνικός Κατερίνης 1-0
Α. Ε. Σιάτιστα Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 0-4
Α.Σ. Πεντάβρυσος Βατανιακός 0-5
Νάουσα Καστοριά 3-1
Μακεδονικός Φούφας Σειρήνα Γρεβενών 4-1
Κάστωρ Α.Ο. Λευκάδια Ημαθίας 0-0
Πυρσός Γρεβενών Άρης Λόφων 6-1
Εθνικός Βατερού Γαλατινή 2-0
Αλεξάνδρεια Σβορώνος 4-1

 

Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής (13/03/2011):

Εθνικός Κατερίνης Α. Ε. Σιάτιστα 2-0
Νίκη Αγκαθιάς Α.Σ. Πεντάβρυσος 2-1
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Νάουσα 1-3
Βατανιακός Μακεδονικός Φούφας 3-1
Καστοριά Κάστωρ Α.Ο. 3-0
Σειρήνα Γρεβενών Πυρσός Γρεβενών 0-1
Λευκάδια Ημαθίας Εθνικός Βατερού 0-1
Άρης Λόφων Αλεξάνδρεια 0-5
Γαλατινή Σβορώνος 1-1

 

Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής (05/03/2011):

Α.Σ. Πεντάβρυσος Εθνικός Κατερίνης 3-3
Νάουσα Α. Ε. Σιάτιστα 6-0
Μακεδονικός Φούφας Νίκη Αγκαθιάς 4-0
Κάστωρ Α.Ο. Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 1-1
Πυρσός Γρεβενών Βατανιακός 2-3
Εθνικός Βατερού Καστοριά 1-3
Αλεξάνδρεια Σειρήνα Γρεβενών 1-1
Σβορώνος Λευκάδια Ημαθίας 2-0
Γαλατινή Άρης Λόφων 3-2(16/03/2011)

 

Τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής (27/02/2011):

Εθνικός Κατερίνης Νάουσα 0-3
Α.Σ. Πεντάβρυσος Μακεδονικός Φούφας 1-1
Α. Ε. Σιάτιστα Κάστωρ Α.Ο. 1-1
Νίκη Αγκαθιάς Πυρσός Γρεβενών 0-2
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Εθνικός Βατερού 0-3
Βατανιακός Αλεξάνδρεια 1-0
Καστοριά Σβορώνος 2-0
Σειρήνα Γρεβενών Γαλατινή 1-2
Λευκάδια Ημαθίας Άρης Λόφων 3-1

 

Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής (20/02/2011):

Μακεδονικός Φούφας Εθνικός Κατερίνης 0-0
Κάστωρ Α.Ο. Νάουσα 1-2
Πυρσός Γρεβενών Α.Σ. Πεντάβρυσος 5-0
Εθνικός Βατερού Α. Ε. Σιάτιστα 6-1
Αλεξάνδρεια Νίκη Αγκαθιάς 1-1
Σβορώνος Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 1-0
Γαλατινή Βατανιακός 0-1
Άρης Λόφων Καστοριά 0-4
Λευκάδια Ημαθίας Σειρήνα Γρεβενών 4-1

 

Τα  αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής (13/02/2011):

Εθνικός Κατερίνης Κάστωρ Α.Ο. 1-2
Μακεδονικός Φούφας Πυρσός Γρεβενών 0-4
Νάουσα Εθνικός Βατερού 2-1
Α.Σ. Πεντάβρυσος Αλεξάνδρεια 0-3
Α. Ε. Σιάτιστα Σβορώνος 0-4
Νίκη Αγκαθιάς Γαλατινή 1-1
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Άρης Λόφων 1-0
Βατανιακός Λευκάδια Ημαθίας 1-2
Καστοριά Σειρήνα Γρεβενών 5-1

 

 Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής (06/02/2011):

Πυρσός Γρεβενών Εθνικός Κατερίνης 0-0
Εθνικός Βατερού Κάστωρ Α.Ο. 2-0
Αλεξάνδρεια Μακεδονικός Φούφας 3-1
Σβορώνος Νάουσα 0-2
Γαλατινή Α.Σ. Πεντάβρυσος 5-0 (16/02/2011)
Άρης Λόφων Α. Ε. Σιάτιστα 6-0 (23/02/2011)
Λευκάδια Ημαθίας Νίκη Αγκαθιάς 2-1
Σειρήνα Γρεβενών Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 1-3
Καστοριά Βατανιακός 2-3

 

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής (30/01/2011):

Εθνικός Κατερίνης Εθνικός Βατερού 1-0
Πυρσός Γρεβενών Αλεξάνδρεια 2-1 (09/02/2011)
Κάστωρ Α.Ο. Σβορώνος 3-0
Μακεδονικός Φούφας Γαλατινή 1-0(09/02/2011)
Νάουσα Άρης Λόφων 3-0
Α.Σ. Πεντάβρυσος Λευκάδια Ημαθίας 0-3(09/02/2011)
Α. Ε. Σιάτιστα Σειρήνα Γρεβενών 0-2(09/02/2011)
Νίκη Αγκαθιάς Καστοριά 1-2
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Βατανιακός 1-1

 

 Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής (23/01/2011):

Αλεξάνδρεια Εθνικός Κατερίνης 0-1
Σβορώνος Εθνικός Βατερού 1-0
Γαλατινή Πυρσός Γρεβενών 3-4
Άρης Λόφων Κάστωρ Α.Ο. 1-5(16/02/2011)
Λευκάδια Ημαθίας Μακεδονικός Φούφας 3-1
Σειρήνα Γρεβενών Νάουσα 0-1
Καστοριά Α.Σ. Πεντάβρυσος 5-0
Βατανιακός Α. Ε. Σιάτιστα 8-0 (διεκόπη)
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Νίκη Αγκαθιάς 2-4

 

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής (16/01/2011):

Εθνικός Κατερίνης Σβορώνος 3-1
Αλεξάνδρεια Γαλατινή 3-0
Εθνικός Βατερού Άρης Λόφων 2-1
Πυρσός Γρεβενών Λευκάδια Ημαθίας 2-0
Κάστωρ Α.Ο. Σειρήνα Γρεβενών 3-0
Μακεδονικός Φούφας Καστοριά 2-1
Νάουσα Βατανιακός 1-1
Α.Σ. Πεντάβρυσος Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 1-1
Α. Ε. Σιάτιστα Νίκη Αγκαθιάς 0-5

 

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής (09/01/2011):

Γαλατινή Εθνικός Κατερίνης 2-0
Άρης Λόφων Σβορώνος 0-1 (19/01/2011)
Λευκάδια Ημαθίας Αλεξάνδρεια 2-1
Σειρήνα Γρεβενών Εθνικός Βατερού 0-2
Καστοριά Πυρσός Γρεβενών 0-0
Βατανιακός Κάστωρ Α.Ο. 2-1
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Μακεδονικός Φούφας 1-0
Νίκη Αγκαθιάς Νάουσα 2-1
Α.Σ. Πεντάβρυσος Α. Ε. Σιάτιστα 3-0

 

 Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής (19/12/2010 - 12/01/2011):

 
Εθνικός Κατερίνης Άρης Λόφων 3-0
Γαλατινή Λευκάδια Ημαθίας 1-2
Σβορώνος Σειρήνα Γρεβενών 1-1
Αλεξάνδρεια Καστοριά 2-0
Εθνικός Βατερού Βατανιακός 0-1
Πυρσός Γρεβενών Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 5-2
Κάστωρ Α.Ο. Νίκη Αγκαθιάς 1-2
Μακεδονικός Φούφας Α. Ε. Σιάτιστα 2-0
Νάουσα Α.Σ. Πεντάβρυσος 4-0

 

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής (12/12/2011):

Λευκάδια Ημαθίας Εθνικός Κατερίνης 1-2
Σειρήνα Γρεβενών Άρης Λόφων 5-2
Καστοριά Γαλατινή 6-0
Βατανιακός Σβορώνος 2-0
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Αλεξάνδρεια 2-1
Νίκη Αγκαθιάς Εθνικός Βατερού 1-3
Α. Ε. Σιάτιστα Πυρσός Γρεβενών 1-4
Α.Σ. Πεντάβρυσος Κάστωρ Α.Ο. 1-3
Μακεδονικός Φούφας Νάουσα 2-2

   

Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής (05/12/2010):

Εθνικός Κατερίνης Σειρήνα Γρεβενών 1-2
Λευκάδια Ημαθίας Καστοριά 2-2
Άρης Λόφων Βατανιακός 0-0
Γαλατινή Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 4-2
Σβορώνος Νίκη Αγκαθιάς 1-1
Αλεξάνδρεια Α. Ε. Σιάτιστα 5-0
Εθνικός Βατερού Α.Σ. Πεντάβρυσος 7-1
Πυρσός Γρεβενών Νάουσα 2-1
Κάστωρ Α.Ο. Μακεδονικός Φούφας 3-2

 

Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής (28/11/2010):

Καστοριά Εθνικός Κατερίνης 6-0
Βατανιακός Σειρήνα Γρεβενών 2-0
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Λευκάδια Ημαθίας 2-3
Νίκη Αγκαθιάς Άρης Λόφων 4-1
Α. Ε. Σιάτιστα Γαλατινή 1-1
Α.Σ. Πεντάβρυσος Σβορώνος 1-2
Νάουσα Αλεξάνδρεια 2-0
Μακεδονικός Φούφας Εθνικός Βατερού 0-1
Πυρσός Γρεβενών Κάστωρ Α.Ο. 2-0

 

 Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής (24/11/2010):

Εθνικός Κατερίνης Βατανιακός 0-3
Καστοριά Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 1-0
Σειρήνα Γρεβενών Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Λευκάδια Ημαθίας Α. Ε. Σιάτιστα 2-1
Άρης Λόφων Α.Σ. Πεντάβρυσος 3-2
Γαλατινή Νάουσα 1-1
Σβορώνος Μακεδονικός Φούφας 0-1
Αλεξάνδρεια Κάστωρ Α.Ο. 2-1
Εθνικός Βατερού Πυρσός Γρεβενών 2-1

 

Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής (21/11/2010):

Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Εθνικός Κατερίνης 2-1
Νίκη Αγκαθιάς Βατανιακός 0-1
Α. Ε. Σιάτιστα Καστοριά 0-3
Α.Σ. Πεντάβρυσος Σειρήνα Γρεβενών 2-2
Νάουσα Λευκάδια Ημαθίας 2-1
Μακεδονικός Φούφας Άρης Λόφων 0-0
Κάστωρ Α.Ο. Γαλατινή 4-0
Πυρσός Γρεβενών Σβορώνος 2-2
Αλεξάνδρεια Εθνικός Βατερού 3-2

 

Τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής (13/11/2010):

Εθνικός Κατερίνης Νίκη Αγκαθιάς 1-2
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Α. Ε. Σιάτιστα 0-1
Βατανιακός Α.Σ. Πεντάβρυσος 2-0
Καστοριά Νάουσα 2-1
Σειρήνα Γρεβενών Μακεδονικός Φούφας 1-0
Λευκάδια Ημαθίας Κάστωρ Α.Ο. 2-1
Άρης Λόφων Πυρσός Γρεβενών 0-4
Γαλατινή Εθνικός Βατερού 0-0
Σβορώνος Αλεξάνδρεια 3-1

 

Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής (31/10/2010):

Α. Ε. Σιάτιστα Εθνικός Κατερίνης 0-2
Α.Σ. Πεντάβρυσος Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Νάουσα Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 3-1
Μακεδονικός Φούφας Βατανιακός 1-3
Κάστωρ Α.Ο. Καστοριά 0-3
Πυρσός Γρεβενών Σειρήνα Γρεβενών 0-0
Εθνικός Βατερού Λευκάδια Ημαθίας 2-0
Αλεξάνδρεια Άρης Λόφων 5-0
Σβορώνος Γαλατινή 0-1

 

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής (24/10/2010):

Εθνικός Κατερίνης Α.Σ. Πεντάβρυσος 0-0
Α. Ε. Σιάτιστα Νάουσα 0-3
Νίκη Αγκαθιάς Μακεδονικός Φούφας 2-0
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Κάστωρ Α.Ο. 1-0
Βατανιακός Πυρσός Γρεβενών 1-1
Καστοριά Εθνικός Βατερού 3-0
Σειρήνα Γρεβενών Αλεξάνδρεια 0-2
Λευκάδια Ημαθίας Σβορώνος 1-1
Άρης Λόφων Γαλατινή 3-1

 

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής (17/10/2010):

Νάουσα Εθνικός Κατερίνης 2-0
Μακεδονικός Φούφας Α.Σ. Πεντάβρυσος 2-0
Κάστωρ Α.Ο. Α. Ε. Σιάτιστα 4-1
Πυρσός Γρεβενών Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Εθνικός Βατερού Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 3-1
Αλεξάνδρεια Βατανιακός 0-0
Σβορώνος Καστοριά 1-1
Γαλατινή Σειρήνα Γρεβενών 2-1
Άρης Λόφων Λευκάδια Ημαθίας 0-3

 

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής (13/10/2010):

Εθνικός Κατερίνης Μακεδονικός Φούφας 0-0
Νάουσα Κάστωρ Α.Ο. 2-1
Α.Σ. Πεντάβρυσος Πυρσός Γρεβενών 1-2
Α. Ε. Σιάτιστα Εθνικός Βατερού 0-5
Νίκη Αγκαθιάς Αλεξάνδρεια 0-1
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Σβορώνος 1-0 (03/11/2010)
Βατανιακός Γαλατινή 6-1
Καστοριά Άρης Λόφων 3-0
Σειρήνα Γρεβενών Λευκάδια Ημαθίας 2-1

 

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής (10/10/2010):

Κάστωρ Α.Ο. Εθνικός Κατερίνης 2-1
Πυρσός Γρεβενών Μακεδονικός Φούφας 3-0
Εθνικός Βατερού Νάουσα 1-1
Αλεξάνδρεια Α.Σ. Πεντάβρυσος 5-0
Σβορώνος Α. Ε. Σιάτιστα 2-1
Γαλατινή Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Άρης Λόφων Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 1-1
Λευκάδια Ημαθίας Βατανιακός 2-3
Σειρήνα Γρεβενών Καστοριά 1-3

 

 Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής (03/10/2010):

Εθνικός Κατερίνης Πυρσός Γρεβενών 0-1
Κάστωρ Α.Ο. Εθνικός Βατερού 1-3
Μακεδονικός Φούφας Αλεξάνδρεια 2-0
Νάουσα Σβορώνος 0-1
Α.Σ. Πεντάβρυσος Γαλατινή 1-2
Α. Ε. Σιάτιστα Άρης Λόφων 0-2
Νίκη Αγκαθιάς Λευκάδια Ημαθίας 1-0
Όλυμπος Λεπτοκαρυάς Σειρήνα Γρεβενών 2-1
Βατανιακός Καστοριά 0-1

   

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής (26/09/2010):

Εθνικός Βατερού Εθνικός Κατερίνης 3-0
Αλεξάνδρεια Πυρσός Γρεβενών 4-2
Σβορώνος Κάστωρ Α.Ο. 0-1
Γαλατινή Μακεδονικός Φούφας 2-1
Άρης Λόφων Νάουσα 0-8
Λευκάδια Ημαθίας Α.Σ. Πεντάβρυσος 6-1
Σειρήνα Γρεβενών Α. Ε. Σιάτιστα 4-1
Καστοριά Νίκη Αγκαθιάς 3-0
Βατανιακός Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 2-0

 

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής (19/09/2010):

Εθνικός Κατερίνης Αλεξάνδρεια 0-2
Εθνικός Βατερού Σβορώνος 0-0
Πυρσός Γρεβενών Γαλατινή 1-1
Κάστωρ Α.Ο. Άρης Λόφων 6-0
Μακεδονικός Φούφας Λευκάδια Ημαθίας 1-2
Νάουσα Σειρήνα Γρεβενών 1-0
Α.Σ. Πεντάβρυσος Καστοριά 1-0
Α. Ε. Σιάτιστα Βατανιακός 0-0
Νίκη Αγκαθιάς Όλυμπος Λεπτοκαρυάς 1-1